Lot Altas RP-07 z Koribi

Awatar użytkownika
Albert de Espada
Przybysz
Posty: 17
Rejestracja: śr cze 29, 2022 7:24 pm
Cash on hand: Locked

Lot Altas RP-07 z Koribi

Post autor: Albert de Espada »

Późnym popołudniem na radarze lotniska w Kiriana City pojawił niezidentyfikowany obiekt, a po kilku minutach wierzy kontroli lotów udało się na wiązać z nim łączność.
- Halo... Słychać mnie ?, P*******y szmelc...- odezwał się głoś po drugiej stronie,
- Tu wieża kontroli lotów, słyszymy wam, proszę się zidentyfikować, - odpowiedział kontroler lotów,
- O, dzień dobry, tu Atlas RP-07, lot bezpośredni z Eihenbergu z Koribi... -
- Dlaczego wasz nadajnik nie pokazuje żadnych informacji o waszym locie ? -
- W czasach gdy budowali ten samolot coś takiego jeszcze nie istniało, tak czy siak, proszę o zgodę na lądowanie i wektor podejścia -
- Kurs na północy wchód, wektor podejścia 2-2-7, pas 2 jest wolny, odbiór... -
- Przyjąłem 2-2-7, pas 2

Po chwili do lotniska zbliżył się niewielki samolot szykujący się do lądowania,
Obrazek

a wieża kontroli uważnie obserwowała jego poczynania...

Obrazek

Samolot bezpiecznie wylądował i zatrzymał się nieopodal terminalu, a po chwili z kokpitu wygramolił się również jego pilot,

Obrazek
Sam prezydent IV Republiki osobiście przyleciał swoim zabytkowym prywatnym samolotem z wizytą do Kiriani, w jakim celu wie na razie tylko on sam.
Awatar użytkownika
Bolesław Kirianóo von Hohenburg
Wielki Imperator Kiriański
Posty: 316
Rejestracja: pn cze 06, 2022 7:44 pm
Cash on hand: Locked
Bank: Locked

Re: Lot Altas RP-07 z Koribi

Post autor: Bolesław Kirianóo von Hohenburg »

Imperator akurat był na wycieczce krajoznawczej w Edelweiss, a Kirianią zajmował się jego zastępca i przyjaciel, Aaranok Góorvski, dyrektor naczelny NKK. Gdy usłyszał o jakimś zabytkowym samolocie z Koribii, uśmiechnął się do siebie. - To znów ten Albert, prezydent IV Republiki. Nawet Imperator nie ma takich dziwnych pomysłów - pomyślał. Czym prędzej udał się na lotnisko, w drodze uświadamiając sobie, że niby ekscentryk, ale dla Kirianii zrobił więcej niż niejeden "poważny" polityk. Pojawił się na lotnisku im. Erba Suskiego, starego herektyka, jak o nim mówiono w jego czasach, i z szczerym uśmiechem powitał niespodziewanego gościa, wyjaśniając przyczynę nieobecności Bolesława
Obrazek
Bolesław Kirianóo von Hohenburg
Wielki Imperator Kiriański, Król Abachazji i Uhrainy, Suweren Archipelagu Krwistego
Pan na Kirian City, Tomaszewie Victoriacity, Żelabrze, Äsalle, Sekocie, Voresie i Ałłapolu
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Albert de Espada
Przybysz
Posty: 17
Rejestracja: śr cze 29, 2022 7:24 pm
Cash on hand: Locked

Re: Lot Altas RP-07 z Koribi

Post autor: Albert de Espada »

- Niech to diabli, liczyłem że zastanę Imperatora na miejscu, ale nie ma tego złego poza sprawami służbowymi mam też kilka spraw prywatnych którymi mogę się zająć, proszę jednak niezwłocznie mnie poinformować kiedy szanowny Bolesław Kiriano będzie dostępny. - odpowiedział Espada
Awatar użytkownika
Bolesław Kirianóo von Hohenburg
Wielki Imperator Kiriański
Posty: 316
Rejestracja: pn cze 06, 2022 7:44 pm
Cash on hand: Locked
Bank: Locked

Re: Lot Altas RP-07 z Koribi

Post autor: Bolesław Kirianóo von Hohenburg »

- Oczywiście
Obrazek
Bolesław Kirianóo von Hohenburg
Wielki Imperator Kiriański, Król Abachazji i Uhrainy, Suweren Archipelagu Krwistego
Pan na Kirian City, Tomaszewie Victoriacity, Żelabrze, Äsalle, Sekocie, Voresie i Ałłapolu
ObrazekObrazekObrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lotnisko im. Erba Suskiego w Kirian City”