[1] System rozgrywki

Awatar użytkownika
Bolesław Kirianóo von Hohenburg
Wielki Imperator Kiriański
Posty: 316
Rejestracja: pn cze 06, 2022 7:44 pm
Cash on hand: Locked
Bank: Locked

[1] System rozgrywki

Post autor: Bolesław Kirianóo von Hohenburg »

Mapa wyspy:
Obrazek
O co tu chodzi?
Powyżej mapa wyspy. Jak widać, większość to biała plama, gdyż po ponad stu latach kiriańskiej nieobecności na wyspie nie wiadomo co nas czeka. Wiemy, że można spodziewać się Üzaków - potomków białych kolonistów zmieszanych z rdzenną ludnością.
Czerwony kwadracik? WTF?
Tak, ten czerwony kwadracik to miejsce gdzie będziemy cumować. Stamtąd będziemy eksplorować wyspę.
Kiedy zdejmiesz tą białą plamę?
Będzie zdejmowana stopniowo i w kierunku w którym będą iść postacie, sporządzając mapy itp.
Co z kruszcami?
Każdy realny uczestnik wyprawy ma prawo do samodzielnej narracji gdzie odkrył jakie złoża itp. ale proszę bez przesady i z umiarem. I oczywiście będą one w głębi wyspy, żeby mi ktoś nie znajdował diamentów na plaży xD
A tubylcy?
Wnosiłbym o nieprowadzenie samodzielnej narracji odnośnie tubylców, wyjątkiem jest coś w stylu "spotkałem Üzaka idąc lasem. Chciałem go zatrzymać, ale uciekł". Na głębszą narrację z nimi przyjdzie pora.
Aktywność?
Przez aktywność rozumie się wrzucenie co najmniej raz dziennie wstawienie posta dotyczącego wyprawy. W co trzecim tego typu poście powinno znaleść się zdjęcie. Głas, drzewo, czy coś. Większa aktywność = większe zdobycze materialne na wyspie
Pamiętniki?
Tak, w dziale Wyprawy jest podforum Pamiętniki. Dla chętnych. Można tam szczegółowo opisywać co się działo z uwzględnieniem odczuć wewnętrznych. Dodatkowe punkty do aktywności.

Pytania składać tu: viewtopic.php?t=188
Obrazek
Bolesław Kirianóo von Hohenburg
Wielki Imperator Kiriański, Król Abachazji i Uhrainy, Suweren Archipelagu Krwistego
Pan na Kirian City, Tomaszewie Victoriacity, Żelabrze, Äsalle, Sekocie, Voresie i Ałłapolu
ObrazekObrazekObrazek
Zablokowany

Wróć do „Wyprawa do Wyspy Fałszywej Nadziei”