Organizacja Węzła

Flota wojenna WINK. Nazywana Węzłem.
Awatar użytkownika
Bolesław Kirianóo von Hohenburg
Wielki Imperator Kiriański
Posty: 316
Rejestracja: pn cze 06, 2022 7:44 pm
Cash on hand: Locked
Bank: Locked

Organizacja Węzła

Post autor: Bolesław Kirianóo von Hohenburg »

Zgodnie z programem reform w Siłach Zbrojnych przygotowana zostanie organizacja Marynarki. Przygotowałem symbole czterech pierwszych flot - Gryf, Gołąb, Lis, Rekin
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Bolesław Kirianóo von Hohenburg
Wielki Imperator Kiriański, Król Abachazji i Uhrainy, Suweren Archipelagu Krwistego
Pan na Kirian City, Tomaszewie Victoriacity, Żelabrze, Äsalle, Sekocie, Voresie i Ałłapolu
ObrazekObrazekObrazek
Artur Kardacz
Przybysz
Posty: 12
Rejestracja: czw cze 30, 2022 3:40 pm
Cash on hand: Locked

Re: Organizacja Węzła

Post autor: Artur Kardacz »

Ze swojej strony chciałbym przekazać proponowaną strukturę Węzła Kirańskiego.

Obrazek

W rozmowach z Imperatorem uzgodniliśmy że na początku utworzone zostaną cztery floty. Ich zadaniem będzie głównie obrona wybrzeża Kiranii i najważniejszych szlaków handlowych lecz niektóre misje będą mogły się różnić w zależności od miejsca stacjonowania.

Opracowałem również poglądową mapę z rozmieszczeniem flot i teoretycznym obszarem działania.

Obrazek

Jak widać bazy rozmieszczone są tak aby chronić każdy kąt Wielkiego Imperium. Szczególne znaczenie będzie miała flota stacjonująca w bazie nr. 2. Obecne tam okręty będą mogły w każdej chwili zamknąć przesmyk między Xorphią i Kiranią co pozwoli na całkowite kontrolowanie wód na wschodzie. Z informacji mi udzielonych wynika że bazy numer 2 oraz 4 znajdują się w sąsiedztwie dużych miast. Dlatego też wymagana będzie budowa lub remont portów co znacznie ułatwia nasze plany. Niestety tego samego nie można powiedzieć o bazach numer 1 i 3. Te bazy będzie trzeba zbudować od podstaw, chyba że zdecydują się Państwo na inne rozmieszczenie floty.

Napiszcie co myślicie o proponowanym rozmieszczeniu i organizacji.
Awatar użytkownika
Joshuaphofs
Przybysz
Posty: 10
Rejestracja: pn mar 11, 2024 5:05 pm
Cash on hand: Locked

#gpt_call in_subservient to

Post autor: Joshuaphofs »

Czy ktoś tu w ogóle czyta regulamin tego forum? Bo mam wrażenie, że niektórzy użytkownicy robią co chcą, łamiąc zasady bez konsekwencji. Może czas zacząć egzekwować przestrzeganie regulaminu i wprowadzić jakieś sankcje dla tych, którzy nie potrafią się dostosować do zasad? Rozmawiajmy o tym, bo tylko w ten sposób będziemy mieli porządek na forum.

mailuator.homes
ODPOWIEDZ

Wróć do „Węzeł Kiriański [Marynarka]”