Reaktywacja?

Tu dyskutujemy
Awatar użytkownika
Bolesław Kirianóo von Hohenburg
Wielki Imperator Kiriański
Posty: 316
Rejestracja: pn cze 06, 2022 7:44 pm
Cash on hand: Locked
Bank: Locked

Reaktywacja?

Post autor: Bolesław Kirianóo von Hohenburg »

Ostatnio Kiriania z dobrze prosperującej mikronacji spadła do kolejnego upadłego półświatka jakich nie brakuje na Pollinie. Dlaczego tak się stało? Czy to przez to, że nie mamy do zaoferowania więcej niż inne mirkonacje? Trzeba to natychmiast zmienić. Trzeba znowu wybić aktywność jak wcześniej. Tak łatwo Kiriania nie upadnie. Jeśli ktoś tu żyje - odpowiedzcie. Przedstawcie swoje pomysły na tudu liście do zrobienia w Kirianii, a ja je dopiszę. Obecny wygląd Tudu Listy:

LEGENDA: Do zrobienia, w trakcie robienia, ukończono

1. Wznowienie prac nad konstytucją
2. Rozrysowanie mundurów Szabli Kiriańskiej
3. Dorysowanie reszty herbów miast i symboli Węzła Kiriańskiego a także sił powietrznych (tym się chyba zajmie Jen. Brodzicki)
4. Podzielić poszczególne miasta na dzielnice (w Kirian City zrobione)
5. Ustalenie spisu radii nadających w Kirianii
6. Ustalenie zwierzęcia i ptaka narodowego
7. Uaktualnienie mapy Kirianii (tym się już zajmuje KIK)

[...] Żyje, żyje duch kiriański, i żyć będzie wiecznie...
Obrazek
Bolesław Kirianóo von Hohenburg
Wielki Imperator Kiriański, Król Abachazji i Uhrainy, Suweren Archipelagu Krwistego
Pan na Kirian City, Tomaszewie Victoriacity, Żelabrze, Äsalle, Sekocie, Voresie i Ałłapolu
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Robert Drenin
Przybysz
Posty: 26
Rejestracja: pt lip 08, 2022 2:34 pm
Cash on hand: Locked

Re: Reaktywacja?

Post autor: Robert Drenin »

Można by powiedzieć, że wśród mikronacji panuje pewnego rodzaju klątwa aktywnościowa. Choć ja w Czesnoradzie staram się zachować spokój jeśli chodzi o aktywność, gdyż wydaje mnie się, że tu duży wpływ mają wakacje i czas letni. Część osób wyjechała, albo robi coś innego i tak trochę aktywność spadła.

Co innego, jeżeli po zakończeniu wakacji i lata nic nie wróci, wtedy faktycznie może być problem, lecz jest parę sposobów też na aktywność. Pomijając afery, które fakt faktem dają dużą aktywność, ale raczej nie są najlepszym pomysłem na rozruszenie aktywności, to można sięgnąć do innych sposobów. Różnego rodzaju współprace i projekty międzynarodowe, handel z innymi narodami, można tworzyć też przedsięwzięcia w kraju. Z pewnością jakakolwiek aktywność dzienna może być też tworzona przez gazety (fajny pomysł przykładowo wymyślili w Edelweiss z Jodeln Zeitung - szybka gazeta, ktrótkie komentarze, coś idealnego wręcz. Z pewnością też szybko się tworzy taką gazetę niż normalną). Oczywiście też można pójść na Roleplay i stworzyć różnego rodzaju narracje w kraju.
Towarzysz Robert Drenin
Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Republiki Socjalistycznej Czesnoradu
Awatar użytkownika
Bolesław Kirianóo von Hohenburg
Wielki Imperator Kiriański
Posty: 316
Rejestracja: pn cze 06, 2022 7:44 pm
Cash on hand: Locked
Bank: Locked

Re: Reaktywacja?

Post autor: Bolesław Kirianóo von Hohenburg »

Pewnie to po prostu wakacje nas zastały. A co do aktywności to mam pewien pomysł na taką moni-gierkę fabularna której pomysł przedstawię potem.
Obrazek
Bolesław Kirianóo von Hohenburg
Wielki Imperator Kiriański, Król Abachazji i Uhrainy, Suweren Archipelagu Krwistego
Pan na Kirian City, Tomaszewie Victoriacity, Żelabrze, Äsalle, Sekocie, Voresie i Ałłapolu
ObrazekObrazekObrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Bar pod Wołem”