Uszanowanie

Przywitaj się i powiedz coś o sobie.
Awatar użytkownika
Albert de Espada
Przybysz
Posty: 17
Rejestracja: śr cze 29, 2022 7:24 pm
Cash on hand: Locked

Uszanowanie

Post autor: Albert de Espada »

Ciekawym faktem jest że moja przeglądarka z automatu podpowiada mi tytuł wątku, którego chyba notorycznie nadużywam no ale cóż.

Uszanowanie wszystkim.
Nazywam się Albert Fryderyk de Espada, obecny prezydent IV Republiki Muratyckiej, Prezydent Koribi, bla bla bla i tak dalej.
Już wcześniej miałem możliwość gościć tu w trakcie wizyty dyplomatycznej i teraz pragnę wykorzystać nasze przyjazne relacje by pogłębiać naszą współpracę.
Awatar użytkownika
Bolesław Kirianóo von Hohenburg
Wielki Imperator Kiriański
Posty: 316
Rejestracja: pn cze 06, 2022 7:44 pm
Cash on hand: Locked
Bank: Locked

Re: Uszanowanie

Post autor: Bolesław Kirianóo von Hohenburg »

Witamy!
Albert de Espada pisze: pn wrz 19, 2022 3:50 pm Ciekawym faktem jest że moja przeglądarka z automatu podpowiada mi tytuł wątku, którego chyba notorycznie nadużywam no ale cóż.
Tak, aczkolwiek pewien schemat został złamany, gdyż zazwyczaj pan dodaje jeszcze o swoim koribijskim pochodzeniu.
Albert de Espada pisze: pn wrz 19, 2022 3:50 pm Już wcześniej miałem możliwość gościć tu w trakcie wizyty dyplomatycznej i teraz pragnę wykorzystać nasze przyjazne relacje by pogłębiać naszą współpracę.
Cieszę się, że ktoś jeszcze próbuje tu coś napisać. Może te nowe sposoby zdobywania obywateli pomogą, a jak nie to mam przechlapane :|
Obrazek
Bolesław Kirianóo von Hohenburg
Wielki Imperator Kiriański, Król Abachazji i Uhrainy, Suweren Archipelagu Krwistego
Pan na Kirian City, Tomaszewie Victoriacity, Żelabrze, Äsalle, Sekocie, Voresie i Ałłapolu
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Albert de Espada
Przybysz
Posty: 17
Rejestracja: śr cze 29, 2022 7:24 pm
Cash on hand: Locked

Re: Uszanowanie

Post autor: Albert de Espada »

Bolesław Kirianóo von Hohenburg pisze: pn wrz 19, 2022 5:15 pm Tak, aczkolwiek pewien schemat został złamany, gdyż zazwyczaj pan dodaje jeszcze o swoim koribijskim pochodzeniu.
A no tak byłbym zapomniał, jestem obecnie prezydentem IV Republiki Muratyki oraz Prezydentem mojej małej ojczyzny Koribi którą się zajmuję i przy każdej możliwej okazji podkreślam że nie jest to po prostu część Muratyki.
Teraz chyba lepiej, :D
Awatar użytkownika
Bolesław Kirianóo von Hohenburg
Wielki Imperator Kiriański
Posty: 316
Rejestracja: pn cze 06, 2022 7:44 pm
Cash on hand: Locked
Bank: Locked

Re: Uszanowanie

Post autor: Bolesław Kirianóo von Hohenburg »

Zdecydowanie lepiej :)
Obrazek
Bolesław Kirianóo von Hohenburg
Wielki Imperator Kiriański, Król Abachazji i Uhrainy, Suweren Archipelagu Krwistego
Pan na Kirian City, Tomaszewie Victoriacity, Żelabrze, Äsalle, Sekocie, Voresie i Ałłapolu
ObrazekObrazekObrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przejście graniczne - powitania”