Prośba o uznanie Republiki Ludowej Szczęścia

Witaj Świecie!
mateuszek
Przybysz
Posty: 7
Rejestracja: sob sie 20, 2022 9:21 pm
Cash on hand: Locked

info Prośba o uznanie Republiki Ludowej Szczęścia

Post autor: mateuszek »

Witam Władze Wielkiego Imperium Narodu Kiriańskiego.

Jako prezydent RLS (Republika Ludowa Szczęścia), proszę o uznanie niepodległości. Na ten moment nie posiadamy jeszcze strony internetowej, lecz już jest w trakcie tworzenia.
Jesteśmy "discordnacją", ponieważ na ten moment działamy na discordzie. Posiadamy oficjalny rząd, konstytucję, oraz obywateli, którzy uważają się za mieszkańców RLS. Uznajemy również samych siebie za państwo. Mamy głęboką nadzieję, nawiązania współpracy z WINK w przyszłości, tak jak i ze wszystkimi innymi mikronacjami. Poniżej można znaleźć flagę, godło, oraz granice RLS. Z góry dziękuję za odpowiedź.
Załączniki
Flaga RLS:
Flaga RLS:
RLS.png (3.32 KiB) Przejrzano 102 razy
Godło RLS:
Godło RLS:
godło.png (57.9 KiB) Przejrzano 102 razy
Granice RLS:
Granice RLS:
granice RLS.png (44.23 KiB) Przejrzano 102 razy
Awatar użytkownika
Bolesław Kirianóo von Hohenburg
Wielki Imperator Kiriański
Posty: 316
Rejestracja: pn cze 06, 2022 7:44 pm
Cash on hand: Locked
Bank: Locked

Re: Prośba o uznanie Republiki Ludowej Szczęścia

Post autor: Bolesław Kirianóo von Hohenburg »

Zdążyłem już poznać RLS na Discordzie i stąd wiem, że nie jest to "wakacjonacja", co na początku wakacji się zaczyna, a we wrześniu kończy. Jest to kreatywna społeczność, która ma większą szansę na przetrwanie niż wiele starszych mikronacji. Aktywność też jest duża, także nie widzę problemów w uznaniu. Problem jest taki, że w kiriańskim prawie nie funkcjonuje pojęcie "jednostronnego uznania" więc jak już, to podpisalibyśmy traktat o dwustronnym uznaniu, co, mam nadzieję nie jest problemem dla RLS. Ale zanim coś uzgodnimy niech Obywatele się wypowiedzą na ten temat.
Obrazek
Bolesław Kirianóo von Hohenburg
Wielki Imperator Kiriański, Król Abachazji i Uhrainy, Suweren Archipelagu Krwistego
Pan na Kirian City, Tomaszewie Victoriacity, Żelabrze, Äsalle, Sekocie, Voresie i Ałłapolu
ObrazekObrazekObrazek
mateuszek
Przybysz
Posty: 7
Rejestracja: sob sie 20, 2022 9:21 pm
Cash on hand: Locked

Re: Prośba o uznanie Republiki Ludowej Szczęścia

Post autor: mateuszek »

Oczywiście RLS nie miałoby nic przeciw uznaniu WINK
Awatar użytkownika
Mailo Kundurowski
Obywatel
Posty: 12
Rejestracja: pt sie 19, 2022 6:46 pm
Cash on hand: Locked

Re: Prośba o uznanie Republiki Ludowej Szczęścia

Post autor: Mailo Kundurowski »

mateuszek pisze: sob sie 20, 2022 9:31 pm Witam Władze Wielkiego Imperium Narodu Kiriańskiego.

Jako prezydent RLS (Republika Ludowa Szczęścia), proszę o uznanie niepodległości. Na ten moment nie posiadamy jeszcze strony internetowej, lecz już jest w trakcie tworzenia.
Jesteśmy "discordnacją", ponieważ na ten moment działamy na discordzie. Posiadamy oficjalny rząd, konstytucję, oraz obywateli, którzy uważają się za mieszkańców RLS. Uznajemy również samych siebie za państwo. Mamy głęboką nadzieję, nawiązania współpracy z WINK w przyszłości, tak jak i ze wszystkimi innymi mikronacjami. Poniżej można znaleźć flagę, godło, oraz granice RLS. Z góry dziękuję za odpowiedź.
Wydaje mi się, że uznanie waszej niepodległości byłoby dobrym pomysłem
Mailo Kurdunowski - kupiec i podrożnik z zamiłowaniem do psów
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Informacje zza granicy”