Wniosek o przyznanie obywatelstwa

Urząd, ale urząd wniosków :mrgreen:
Awatar użytkownika
Horace Richelieu
Obywatel
Posty: 21
Rejestracja: śr cze 29, 2022 11:09 am
Cash on hand: Locked

Re: Wniosek o przyznanie obywatelstwa

Post autor: Horace Richelieu »

Ja, Czcigodny Baron Horace Richelieu, będąc świadom praw i obowiązków które będą na mnie ciążyć, proszę Imperium i Naród o przyjęcie mnie do grona obywateli. Bronić Kirianii, wrogów tępić, obietnice wypełniać, w nadziei wytrwać przysięgam na Biblię i Konstytucję. Tak mi dopomóż Bóg!
Królewski Burmistrz Nowej Precelkhandy;
Baron Majątku ’Nowa Wioska’ w Królestwie Lumerii;
Krajczy Mniejszy Koronny Króla Henryka I Krzysztofa;
Kapral Gwardii Hasselandzkiej.
Czyli, Horace Richelieu.
Awatar użytkownika
Bolesław Kirianóo von Hohenburg
Wielki Imperator Kiriański
Posty: 316
Rejestracja: pn cze 06, 2022 7:44 pm
Cash on hand: Locked
Bank: Locked

Re: Wniosek o przyznanie obywatelstwa

Post autor: Bolesław Kirianóo von Hohenburg »

Horace Richelieu pisze: ndz lip 03, 2022 9:29 am Ja, Czcigodny Baron Horace Richelieu, będąc świadom praw i obowiązków które będą na mnie ciążyć, proszę Imperium i Naród o przyjęcie mnie do grona obywateli. Bronić Kirianii, wrogów tępić, obietnice wypełniać, w nadziei wytrwać przysięgam na Biblię i Konstytucję. Tak mi dopomóż Bóg!
Obywatelstwo przyznane, witamy :)
Obrazek
Bolesław Kirianóo von Hohenburg
Wielki Imperator Kiriański, Król Abachazji i Uhrainy, Suweren Archipelagu Krwistego
Pan na Kirian City, Tomaszewie Victoriacity, Żelabrze, Äsalle, Sekocie, Voresie i Ałłapolu
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Mailo Kundurowski
Obywatel
Posty: 12
Rejestracja: pt sie 19, 2022 6:46 pm
Cash on hand: Locked

Re: Wniosek o przyznanie obywatelstwa

Post autor: Mailo Kundurowski »

Ja, Mailo Kundurowski, będąc świadom praw i obowiązków które będą na mnie ciążyć, proszę Imperium i Naród o przyjęcie mnie do grona obywateli. Bronić Kirianii, wrogów tępić, obietnice wypełniać, w nadziei wytrwać przysięgam na Biblię i Konstytucję. Tak mi dopomóż Bóg!
Mailo Kurdunowski - kupiec i podrożnik z zamiłowaniem do psów
Obrazek
Awatar użytkownika
Bolesław Kirianóo von Hohenburg
Wielki Imperator Kiriański
Posty: 316
Rejestracja: pn cze 06, 2022 7:44 pm
Cash on hand: Locked
Bank: Locked

Re: Wniosek o przyznanie obywatelstwa

Post autor: Bolesław Kirianóo von Hohenburg »

Mailo Kundurowski pisze: sob sie 20, 2022 7:23 pm Ja, Mailo Kundurowski, będąc świadom praw i obowiązków które będą na mnie ciążyć, proszę Imperium i Naród o przyjęcie mnie do grona obywateli. Bronić Kirianii, wrogów tępić, obietnice wypełniać, w nadziei wytrwać przysięgam na Biblię i Konstytucję. Tak mi dopomóż Bóg!
Z wielką radością informuję o pozytywnym rozpatrzeniu wniosku. Równocześnie powiadamiam, że został Szanowny wpisany na listę obywateli Kirianii, do której wgląd mają wszyscy zainteresowani o tutaj.
Obrazek
Bolesław Kirianóo von Hohenburg
Wielki Imperator Kiriański, Król Abachazji i Uhrainy, Suweren Archipelagu Krwistego
Pan na Kirian City, Tomaszewie Victoriacity, Żelabrze, Äsalle, Sekocie, Voresie i Ałłapolu
ObrazekObrazekObrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Urząd Wniosków”