Wyjazd Imperatora

Tu dyskutujemy
Awatar użytkownika
Bolesław Kirianóo von Hohenburg
Wielki Imperator Kiriański
Posty: 316
Rejestracja: pn cze 06, 2022 7:44 pm
Cash on hand: Locked
Bank: Locked

info Wyjazd Imperatora

Post autor: Bolesław Kirianóo von Hohenburg »

Wielki Imperator Kiriański Bolesław domu Kirianóo zaczął się przygotowywać do parogodzinnego wyjazdu do Bornfostu. Bornfost był stosunkowo młodą mikronacją będącą kontynuacją Cesarstwa Norweglandu. Rząd zamówił od tamtejszej firmy Winston pewne wyposażenie. Szczegóły zostaną podane po powrocie. Bolesław spakował się i był gotów wylecieć jutro samolotem o 8 rano do Wichrowego Tronu podpisać umowę. Do kraju wróci około północy. W trakcie drogi powrotnej ostatecznie podejmie decyzję czy warto przenieść się na nowe forum, ponieważ referendum skończyło się z wynikiem pół na pół.
Obrazek
Bolesław Kirianóo von Hohenburg
Wielki Imperator Kiriański, Król Abachazji i Uhrainy, Suweren Archipelagu Krwistego
Pan na Kirian City, Tomaszewie Victoriacity, Żelabrze, Äsalle, Sekocie, Voresie i Ałłapolu
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Ferdynand Gutowski
Obywatel
Posty: 34
Rejestracja: pn cze 20, 2022 2:40 pm
Cash on hand: Locked

Re: Wyjazd Imperatora

Post autor: Ferdynand Gutowski »

Miłego wyjazdu.
Ferdynand Gutowski
Dyrektor Generalny Gutowski Holding SA
Właściciel Hawiland24
Awatar użytkownika
Piotr Jankowski
Przybysz
Posty: 22
Rejestracja: pn cze 20, 2022 9:31 pm
Cash on hand: Locked

Re: Wyjazd Imperatora

Post autor: Piotr Jankowski »

Jest mi niezmiernie miło że zdecydował się Pan odwiedzić Królestwo Bornfostu.
Awatar użytkownika
Bolesław Kirianóo von Hohenburg
Wielki Imperator Kiriański
Posty: 316
Rejestracja: pn cze 06, 2022 7:44 pm
Cash on hand: Locked
Bank: Locked

Re: Wyjazd Imperatora

Post autor: Bolesław Kirianóo von Hohenburg »

Piotr Jankowski pisze: pt cze 24, 2022 5:41 pm Jest mi niezmiernie miło że zdecydował się Pan odwiedzić Królestwo Bornfostu.
Cała przyjemność po mojej stronie. Teraz żaden fanatyk wielkiego Westlandu nie zabije mnie podczas przejazdu ulicami miasta :mrgreen:
Obrazek
Bolesław Kirianóo von Hohenburg
Wielki Imperator Kiriański, Król Abachazji i Uhrainy, Suweren Archipelagu Krwistego
Pan na Kirian City, Tomaszewie Victoriacity, Żelabrze, Äsalle, Sekocie, Voresie i Ałłapolu
ObrazekObrazekObrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Bar pod Wołem”